Muhteşem Yüzyıl Macar Victoria Kimdir

Muhteşem Yüzyıl Macar Victoria Kimdir

Çarşamba, 02 Şubat 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Show tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi olan Muhteşem Yüzyıl da başrol oyuncusu olan Macar Victoria kimdir ve Macar Victoria resimleri aşağıdaki makalede mevcuttur.
Güzeller güzeli oyuncu Saadet Işıl Aksoy 9.bölümden sonra Muhteşem Yüzyıl dizisine katılacak ve dizide tansiyonu yükseltecek bir karakteri canlandıracak.Diziye zaman zaman konuk oyuncuların katılacağını belirten senaryo yazarı Meral Okay, “Saadet çok güzel bir kadın karaktere hayat verecek. Kadromuza zaman zaman bölüm oyuncularımız katılacak ama Saadet devamlı oyuncumuz olacak” diye konuştu.Saadet Işıl Aksoy Muhteşem Yüzyıl dizisinde Macar Victoria rolünü canlandıracak.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat