O Ses Türkiye 29 Ekim 2012 Performansları

O Ses Türkiye 29 Ekim 2012 Performansları

Salı, 30 Ekim 2012 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Star tv
Türkiye’nin en iyi sesinin arandığı, Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar’ın en iyi sesi bulmak için birbirleriyle yarıştıkları “O Ses Türkiye”, müzik dolu dakikalar ve jürinin eğlenceli çekişmesiyle takipçilerine yine keyifli dakikalar yaşatacak. Yarışmacılar her zaman olduğu gibi orkestra eşliğinde şarkılarını canlı olarak seslendirip jüriyi etkilemeye çalışacak. Yarışmacıları arkaları dönük bir şekilde dinleyecek olan jüri üyeleri, beğendikleri isim olduğu takdirde önlerindeki butona basıp yarışmacıya dönecek. Aynı isme birden fazla jürinin dönmesi halinde jüri arasında yarışmacıyı etkilemek mücadele başlayacak.

Star Tv’de yayınlanan O Ses Türkiye yarışma programı 5. bölümüyle 29 Ekim 2012 Pazartesi akşamı ekranlara gelecek. O Ses Türkiye 5. yeni bölümünde pazartesi akşamı saat: 20:00′de yine müthiş sesler jüri üyeleri Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar’ın karşısına çıkacak.Kategori: TV Dünyası

Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat