Osman Çakır Kasedi MHP Video Görüntüleri

Osman Çakır Kasedi MHP Video Görüntüleri

Cumartesi, 21 Mayıs 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Mhp Osman Çakır kasedi internette konuşuluyor.Farkliülkücülük.com sitesi yapmış olduğu tehditler arkasından kasetleri yayınlamaya başladı.

İşte Osman Çakır gizli kasedi hakkında detaylar;

MHP yöneticilerinin uygunsuz görüntülerinin internette yayınlanmasıyla birlikte partide yaşanan ‘kaset skandallarında’ şu ana kadar istifa eden yönetici sayısı 7′ye yükseldi. Şu ana kadar istifa eden 9 yönetici arasında 6 genel başkan yardımcısı, 1 genel sekreter, bir başkanlık divanı üyesi ve 1 il başkanı bulunuyor. Kaset skandallarıyla sarsılan MHP’de bugün 5 yönetici daha partisindeki tüm görevlerden istifa ederek milletvekili adaylığından çekildi.

Bahçeli’nin bu restinin ardından ise bugün sabah saatlerinde günün ilk istifası Osman Çakır’dan geldi. Adı, yayınlanacağı söylenen kasetler arasında geçen Samsun adayı ve genel başkan yardımcısı Osman Çakır, yaptığı yazılı açıklama ile istifasını açıkladı. Çakır açıklamasında “MHP Genel Yardımcılığı, Merkez Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinden ve parti üyeliğinden, Samsun Milletvekilliği adaylığından istifa ettim” dedi. Çakır isminin kaset skandalında geçmesi üzerine bunun “iftira” olduğunu belirtmiş ve “MHP’ye zarar vermek için bunlar gündeme getiriliyor” demişti.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat