Recep İvedik 4 Film Fragmanı İzle Recep İvedik 4 Filmi Recep İvedik 4 Filmi Oyuncuları Resimleri

Recep İvedik 4 Film Fragmanı

Salı, 31 Ağustos 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Şahan Gökbakar durmak bilmiyor.Rekor kıran filmi Recep İvedik 1 – 2 – 3 serilerindeki rekorlardan sonra şimdide Recep İvedik 4 le rekor kırmaya geliyor…
Recep İvedik serisini daha da olacağı bekleniyor.

Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı Recep İvedik’in yeni filmi için yapımcı Faruk Aksoy kesenin ağzını açtı. Aksoy, çekim ekibinin konaklamaulaşım maliyetleri ve Amerikalı oyuncuların ücretleri için 2 milyon lirayı gözden çıkardı.

YENİ MACERA SÜPER SAHİLDE

Recep İvedik yeni macerasında ülkemizi yurtdışında temsil edecek! Geçen ay Berrak Tüzünataç’la sabah 05.00’te balkonda öpüşürken görüntülenen Şahan Gökbakar, bu olayın ardından Amerika’ya gitmişti. Dedikodulardan kaçtığı söylenen Gökbakar’ın aslında Recep İvedik 4 filmi için Miami’de mekân baktığı ortaya çıktı. Ünlü komedyenin hedefi, İvedik’in yeni macerasını ünlü South Beach’te çekmek.

BİKİNİLİ SEKSİ OYUNCULAR ARIYOR

Filmin çekimleri için gerekli izinleri alan Şahan Gökbakar, bugünlerde maliyet hesabı yapıyor. İlk 3 filmin bütçesini 1 milyon TL’nin altında tutan Gökbakar, yeni filmin bütçesinin 2 milyon lirayı geçmemesi için kılı kırk yarıyor. Seksi kadın oyuncular için Miami’deki kast ajanslarıyla da görüşen ünlü komedyen senaryoyu da kafasında oluşturdu. Yeni filmde İvedik, South Beach’in altını üstüne getirecek.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat