Recep Tayyip Erdoğan Kuran Okudu Görüntüleri

Recep Tayyip Erdoğan Kuran Okudu Görüntüleri

Perşembe, 03 Mart 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ; Saadet Partisi lideri Necmettin Erbakan için ailesine yaptığı taziye ziyareti sırasın Kuran-ı Kerim okudu. Haberleri bir çok haber sitesinde ve bloglarda yer alıyor.Fakat bu haberin gerçekliği aşağıdaki video da ve makalede;

Bir koltukta oturan Başbakan Erdoğan, etrafına halka olarak sıralanan ve Erbakan ailesine taziyede bulunan ziyaretçilere önce Fatiha suresini okuyor.

Erdoğan Fatiha suresinin ardından, Bakara suresinin ilk beş ayetini okuyor ve kalabalık daha sonra Erdoğan imamlığında dua ediyor.

Bu arada başka bir haberdeki iddialara göre ise internet sitelerinde “Erdoğan’ın vefat eden eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın evine yaptığı ziyarette Kur’an okuduğu” şeklinde iddia edilen görüntülerin, Rizeli bir arkadaşının evindeki taziyede çekildiği iddia ediliyor.

ERBAKAN DEĞİL ERDOĞAN’IN ARKADAŞI

Recep Hancı, videoyu bir arkadaşının çektiğini bildirdi. Hancı, görüntülerin Erbakan’ın taziyesinde değil Erdoğan’ın bir arkadaşının taziyesinde olduğunu söyledi. Görüntülerin 20 gün kadar önce kendisine ulaştığını belirten Hancı, “video Rize’li bir arkadaşımızın evinde çekildi” dedi.

AK Parti Gençlik Kolları tarafından amatör bir kamera ile kaydedilen görüntüde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan kuran okudu. Yaklaşık 2 dakika 17 saniye süren video görüntüsünde Erdoğan’ın Kuran’dan bazı sureleri ezbere okuması dikkatlerden kaçmadı.

Koltukta oturan Başbakan Erdoğan etrafında halka olarak sıralanan ve taziye ziyaretinde bulunan ziyaretçilere önce Fatiha suresini okuyor. Başbakan Erdoğan Fatiha suresinin ardından Bakara Suresi’nin ilk beş ayetini okuyor ve orada bulunan ziyaretçiler Erdoğan önderliğinde dua ediyor.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat