Sakal Çıkarma Yöntemleri Nelerdir?,Sakal Çıkarma Yolları,Sakal Çıkarmak için ne yapmalıyız

Sakal Çıkarma Yöntemleri

Perşembe, 07 Ekim 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

İnsanları anlamış değilim ama şunu da biliyorum ki renkler ve zevkler tartışılamaz.Bazı insanlar vardır sakalı çok sık diye sorun eder ve bazılarıda vardır sakalı olmadığı için sorun eder, İşte Sakal Çıkarma yollarını siz değerli ziyaretçilerimle paylaşacağım.

Sakal Çıkarma

Sakal çıkma ile ilgili sorunları olanlar öncelikle bilmeleri gereken ergenlik çağı sonrası ve tahminen 17 yaşlarında sakal çıkma evresi artık başlamış sayılşır. Bunun öncesinde sakallarım çıkmıyor bir şeyler yapmam gerekişr gibi düşünceleri daha sonralara bırakmalısınız. Bilinçsizce kullanılacak kremler veya sakal çıkartma yöntemleri yüzünüzde ve vücudunuzun başka yerlerinde kalıcı izlere neden olabilirler.

Sakalların çıkması için en çok uygulanan yöntemlerden birisi jilet yöntemidir. Bu doğal bir yöntemdir.

Jiletle sakal çıkartma yöntemi

Sakallarınızın çıkmasını istediğiniz bölgeleri bir kaç gün ara vererek jilet ile traş etmeniz bu bölgelerdeki tüylerin kalınlaşmasına ve gürleşmesine neden olacaktır.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat