Sana Bir Sır Vereceğim 29.Bölüm Fragmanı

Sana Bir Sır Vereceğim 29.Bölüm Fragmanı

Pazar, 19 Ocak 2014 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Sana Bir Sır Vereceğim 29.Bölüm Fragmanı

Sana Bir Sır Vereceğim 29.Bölüm Fragmanı

Sana Bir Sır Vereceğim 29.bölüm fragmanı izle video fox tv Sana Bir Sır Vereceğim son bölüm izle Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı 2 şubat 2014 Sana Bir Sır Vereceğim neler olacak Sana Bir Sır Vereceğim 29.bölüm özeti ; Sana Bir Sır Vereceğim 30.bölüm fragmanı

Sana Bir Sır Vereceğim 29.bölüm fragmanı ve konusu:

Fox tv ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden bu yana rekor kıran gençlik dizisi olan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde bu hafta yine olaylar üst üste geldi ve artık finale doğru gidiyor yorumları geliyor.Bakalım neler olacak 2 şubat 2014 pazar günü Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümü olan Sana Bir Sır Vereceğim 29.bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.

Aylin’in yaşadığını gören Tilki’nin tüm umutları öğrendiği başka bir gerçekle yıkılır. Aylin depo yangınından öncesine ait hiçbir şeyi hatırlamıyordur. Hayatının aşkı Tilki’yi bile… Tilki, Aylin’e tekrar kavuşabilmek için Deniz’le çalışmayı kabul eder. Bu sırada Aylin de geçmişini hatırlamak için çaba sarf etmektedir.. Büyük Abi’yi hapisten çıkarma planına Levent ve Burak da dahil olur. Savaş ise Büyük Abi’ye ulaşmak için kendi yönteminde ısrarcıdır. Savaş’ın planını Meltem’den öğrenen Tilki, onu hapisten kurtarmak için harekete geçer. Mehmet, emniyetteki işe kabul edilir. Fakat Mehmet’i, çalışmaya başladığı ilk gün büyük bir tesadüf bekler. Hiç ummadığı bir yerde Esra’yla karşılaşır. Bu karşılaşma hem Esra’nın hem de Mehmet’in hayatında yeni gelişmelere sebep olacaktır.
Sana Bir Sır Vereceğim 29.bölümü hakkında siz Sana Bir Sır Vereceğim hayranlarıda bu başlık altında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat