Sesler Yabancı Film Atv

Sesler Filmi

Çarşamba, 16 Şubat 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Sesler FilmiAtv ekranlarında yayınlanan muhteşem gerilim gizem korku filmi.

Sesler filmi yönetmen Don Terry tarafından 2007 yılından çekimleri başlanan film 2008 yılının ocak ayında vizyonda girmiştir.Filmin türü olarakda gerilim, gizem ve korku yu konu alan film ABD ve Kanada’da çekilmiştir.Filmin İngilizce ismi Voces olarak bilinmektedir.

Sesler (Voces) film oyuncuları :Amy Acker, Sarah Allen, Adrien Burhop, Benz Antoine, Bronwen Booth, Cecile Cristobal, Howard Rosenstein, James A. Woods, Johanna Nutter, John Ralston, Norman Mikeal Berketa, Rebecca Windheim, Robert Naylor, Steve Cumyn…

Sesler (Voces ) film konusu: Ölümcül hastalıkla gelen olağanüstü bir güç… Ölüleri duyabilmek! Bu güç, karışık bir cinayeti aydınlatabilecek mi?
Genç kocasının ölümüyle harap olan Ellie, bu acı yetmezmiş gibi, ölümcül bir alerji geçirir. Gözünü hastanede açtığında, artık istemeden kazandığı olağanüstü bir yeteneği vardır. Ölüleri görebiliyor ve duyabiliyordur. Başlangıçta, birtakım huzursuz ruhlar onu rahatsız etse de; Ellie bu yeteneğini bir avantaja dönüştürmeye çalışır. Onlardan, geride kalan sevdiklerine mesajlar vermeye karar verir. Yeni komşuları Daniel ve onun oğlu Jamie ile tanıştıktan sonra, Ellie onlarla yavaş yavaş yakınlaşmaya başlar. Jamie, karısının gizemli ölümünü hala atlatamamıştır ve gerçekleri istemektedir.

Bunun üzerine genç kadın, Jamie’nin ölü eşi Taylor ile yüzleşir ve kendisini birden, çok karışık bir cinayetin peşinde olayları araştırırken bulur.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat