Şilide Madencileri Kurtarma Operasyonu İzle,Şilide Madencileri Kurtarma Operasyonu Video İzle,Şili’de Kapsülle Madene İnen Kurtarma Görevlisini İzle

Şilide Madencileri Kurtarma Operasyonu Görüntüleri

Çarşamba, 13 Ekim 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Son dakika haberleriyle ; aldığımız bilgilere göre Şilide Madencileri Kurtarma Operasyonu gerçekleşti.İşte o Şilide Madencileri Kurtarma Operasyonu Görüntülerinden bir video;

Şili’de yerin 700 metre altında iki ayı aşkın süredir mahsur kalan 33 madenciyi kurtarma operasyonunda hazırlıklar son aşamaya gelindi. Çelik kurtarma kapsülünün denemeleri tamamlandı. Görevlilerden biri, kapsül ile aşağı indi. Son kontrolleri yapmak için uzun bir süredir çaba gösteren görevlilerden biri, kapsül ile aşağı inmeye başladı. Şilili yetkililer, önce sağlık durumu iyi olan madencileri dışarı çıkaracak. İlk olarak 31 yaşındaki madenci Florencio Avalos’un çıkarılması planlanıyor. Her bir madencinin çıkarılması işleminin bir saat süreceği, bütün madencilerin çıkarılmasının 2 günü bulabileceği kaydediliyor. Çıkarılan madencileri, Şili ve Bolivya Devlet Başkanı karşılayacak. Çalışmaları bin kadar yerli ve yabancı basın mensubu izliyor.

Bu arada, ABD Başkanı Barack Obama, 33 madencinin sağ salim kurtarılması için dua ettiğini duyurdu. Obama, ”Tanrı’nın yardımıyla madencilerin evlerine dönmeleri için dua ediyoruz” diye konuştu. Obama, madencileri kurtarmak için Şilili kurtarma ekipleriyle çalışan Amerikalılarla da gurur duyduğunu kaydetti.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat