Sims 3 Oyunu Oyna Sims 3 Oyunu İndirme Sims 3 Oyunu Hakkında Sims 3 Oyunu

Sims 3 Oyunu Hakkında Bilgi

Perşembe, 16 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Sims 3 Oyunu nedir ,Sims 3 Oyunu nasıl oynanır ve Sims 3 Oyunu hakkında tüm detaylı bilgiler aşağıdaki yazımda bulunmaktadır.

Sims 3 Oyunu

Electronic Arts’ın en çok tutulan yapımlarından The Sims ve onun sevimli karakterleri, üçüncü oyunla birlikte meraklılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni oyunun grafiksel anlamda bazı ciddi değişimler geçirdiği ilk bakışta farkedilmekte.

Detaylara bi hayli önem verilmiş. Bu oyunu dahada gerçekçi kılıyor. Tabii bu detaylı modelleme ve ışıklandırmanın da bir bedeli var. Resmi olarak duyurulan minimum sistem ihtiyaçları listesini ve karşılaştırmalı bu oyunu resimlerdeki kadar güzel oynayabilmek için güzel bir sisteminizin olmasuı şart elbet. Oyundaki yenilikler grafle sınırlı kalmıyor, artık mahallesi ile tamamen bütünleşik bir yaşam alanı, Sim’lerin geliştirilmiş karakteristik özellikleri ve yeni yapay zeka teknolojisi ise oyunun öne çıkan diğer özellikleri.

Sistem Gereksinimleri:

Windows XP
2Ghz Pentium4 işlemci, 1 GB bellek, 128MB GeForce FX 5900 / Radeon 9500 ve üzeri

Windows Vista
2.4Ghz Pentium4 işlemci, 1.5 GB bellek, 128MB GeForce FX 5900 / Radeon 9500 ve üzeriTüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat