Sivasspor 0-1 Bursaspor Maçı Özeti ve Golleri 28 Ağustos

Sivasspor 0-1 Bursaspor Maçı Özeti ve Golleri 28 Ağustos

Cuma, 27 Ağustos 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Spor Toto Süper Ligin 3. haftasında Sivasspor ve Bursaspor karşı karşıya geliyor.
28 Ağustos 2010 cumartesi günü saat 21:00 da başlayacak olan Sivasspor Bursaspor Maçı Sivas 4 Eylül stadyumunda oynanacaktır.

Sivasspor Bursaspor Maçı Bilgileri
Maç : Sivasspor Bursaspor Maçı
Maç Tarihi : 28 Ağustos 2010 cumartesi
Maç Saati : 21:00
Maç yayını :Lig tv
Maç Hakemi :
Sivasspor 0-1 Bursaspor Maçı GolleriSivasspor Bursaspor Maçı Canlı anlatım:
89 .Dakika:Sivasspor atağında Erman sol korner çizgisi yanından ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Hüseyin kafayla topu uzaklaştırdı.
88 .Dakika:Bursaspor’da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 10 numarayla Volkan Şen Giren oyuncu 19 numarayla Steinert
87 .Dakika:Sivasspor’da Sedat Bayrak rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
86 .Dakika:Bursaspor’da Sercan hakemin düdüğünden sonra topa vurduğu için Sarı Kart gördü.
85 .Dakika:Bursaspor atağında Ergic savunmanın arkasına arapasını verdi, Sercan hareketlendi ama hakem öncesinde Sercan için ofsayt kararı verdi.
83 .Dakika:Sivasspor’da Oyuncu Değişikliği Çıkan oyuncu 7 numarayla Mehmet Nas, Giren oyuncu 99 numarayla İbrahim Şahin
82 .Dakika:Sivasspor beraberlik golüne çok yaklaştı. Ceyhun sağ kanatta ceza sahası çizgisi yanından serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Sedat altıpas önünde yükseldi kafayı vurdu ve top üst direkten geri geldi sonrasında savunma tehlikeyi uzaklaştırdı.

80 .Dakika :GOOOOOLLLL!!!!! Bursaspor Volkan Şen’in attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.
79 .Dakika : Sivasspor’da Ceyhun kaleye yaklaşık 30 metreden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top az farkla üstten auta çıktı.
77 .Dakika :Bursaspor’da Ali Tandoğan sağ kanatta savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem ofsayt kararı verdi.

74 .Dakika :Bursaspor’da Volkan Şen’in tedavisi tamamlandı ve maç kaldığı yerden devam ediyor.
73 .Dakika :Sivasspor’da Oyuncu Değişikliği Çıkan oyuncu 18 numarayla Cihan Yılmaz, Giren oyuncu 11 numarayla Erman Kılıç
72 .Dakika :Bursaspor’da Volkan Şen bu dakikalarda sakatlandı ve tedavisi için maça ara verildi.
71 .Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Nas ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top kaleci Ivankov’da kaldı.
70 .Dakika :Bursaspor’da Ali Tandoğan sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Volkan Şen gelişine sert vurdu ama top kaleci Ramovic’de kaldı.
69 .Dakika :Bursaspor atağında Ozan İpek sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Sedat araya girerek topu kornere gönderdi.
68 .Dakika :Bursaspor atağında Volkan Şen sağ kanattan ön direğe ortasını yaptı ve kaleci Ramovic son anda topu Insua’dan önce uzaklaştırdı.
67 .Dakika :Sivasspor’da Oyuncu Değişikliği Çıkan oyuncu 13 numarayla Bruno Zita, Giren oyuncu 67 numarayla Uğur Kavuk
66 .Dakika :Sivasspor’da Ceyhun sağ kanattan korneri kullandı, arka direğe ortasını yaptı ama top kimseye değmeden doğrudan taca çıktı.
65 .Dakika :Sivasspor atağında Ceyhun ceza sahası önünden sağ arka direğe doğru ortasını yaptı ama savunmaya gelen Ozan İpek araya girerek topu kafayla kornere gönderdi.
64 .Dakika :Bursaspor’da Ali Tandoğan sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
63 .Dakika :Bursaspor’da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 17 numarayla Batalla Giren oyuncu 9 numarayla Sercan Yıldırım
62 .Dakika :Bursaspor’da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 29 numarayla Nunez Giren oyuncu 7 numarayla Insua
61 .Dakika :Sivasspor gole çok yaklaştı. Ceyhun orta saha önünden topla beraber hızla içeri girdi, kaleye şut vurmak isterken savunma son anda kayarak müdahele etti ve topu kornere göndererek tehlikeyi uzaklaştırdı.
60 .Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan sol kanata doğru uzun oynadı, Cihan hareketlendi ama top auta çıktı.
58 .Dakika :Sivasspor’da Ceyhun sağ çaprazdan serbest vuruş kullandı, kaleye doğru ortasını yaptı ama top kaleci Ivankov’da kaldı.
57 .Dakika :Sivasspor atağında Ferhat sol çaprazdan kaleye sert vurdu ama istediği vuruşu yapamayınca top auta çıktı.
55 .Dakika :Sivasspor’da Cihan ceza sahası içinde hakemi aldatmaya yönelik hareket yapınca Sarı Kart gördü.
54 .Dakika :Bursaspor atağında Hüseyin ceza sahası önünde savunmanın hatasında kaleye bekletmeden sert vurdu ve top kaleci Ramovic’de kaldı.
53 .Dakika :Sivasspor’da Ceyhun sol kanattan korner kullandı, ön direğe ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
52 .Dakika :Sivasspor’da Ceyhun sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Cihan gerilerden gelerek kaleye şut denedi ama top üstten auta çıktı.
50 .Dakika :Bursaspor gole çok yaklaştı. Batalla sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Hüseyin bomboş pozisyonda yükseldi kafayı vurdu ama top az farkla direğin dibinden auta çıktı.
49 .Dakika :Bursaspor atağında Vederson sol kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.
48 .Dakika :Sivasspor’da Ceyhun sağ kanattan serbest vuruş kullandı, arka direğe ortasını yaptı ama top doğrudan ters kanattan taca çıktı.
47 .Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan ön direğe ortasını yaptı ama savunma topu kornere gönderdi.
46 .Dakika :Sivasspor hakem Cüneyt Çakır’ın düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.Her iki takımda ilk yarıdaki kadrolarını koruyarak maça başladı.
45 .Dakika :Hakem Cüneyt Çakır ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 0-0 beraberlikle sona eriyor.
44 .Dakika :Sivasspor’da Ceyhun sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
42 .Dakika :Bursaspor atağında Batalla sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama Nunez’i aşan top savunmada kaldı.
40 .Dakika :Sivasspor atağında Abdurahman orta alandan sol kanata pas vermek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
39 .Dakika :Sivasspor’da Bruno Zita rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
38 .Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem oyunu durdurdu, Bruno Zita’nın pas verirken Ivan Ergic’e faul yaptığına karar verdi.
36 .Dakika :Sivasspor atağında Zita sağ korner çizgisi yanından ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
35 .Dakika :Bursaspor’da Batalla ofsayt pozisyonunda kaldı.
34 .Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız sol çaprazdan ceza sahası içine yerden pasını verdi ama savunmada Stepanov son anda topu kornere gönderdi.
32 .Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız sağ kanatta hareketlenen Mehmet Nas’a pas vermek istedi ama savunmada Vederson araya girerek topu kazandı.
31 .Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan ceza sahası içine doğru uzun oynadı ama kaleci Ivankov çıkarak topun sahibi oldu.
30 .Dakika :Sivasspor atağında Ferhat sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.
29 .Dakika :Bursaspor atağında Volkan Şen sağ kanattan topla çizgiye indi ama kontrolü iyi olmayınca top auta çıktı.
28 .Dakika :Sivasspor’da Ceyhun sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Ivankov’da kaldı.
27 .Dakika :Sivasspor atağında Ferhat sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.
25 .Dakika :Bursaspor atağında Ergic, Batalla ile duvar paslaşması yaparak ceza sahası içine girmek istedi ama top doğrudan auta çıktı.
23 .Dakika :Bursaspor atağında Ali Tandoğan sağ kanattan ileriye doğru uzun oynadı ama top doğrudan auta çıktı.
22 .Dakika :Sivasspor atağında Ferhat sol kanattan topla ilerlemek istedi ama kontrolü iyi olmayınca top taca çıktı.
20 .Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma Mehmet Yıldız’dan önce topu uzaklaştırdı.
18 .Dakika :Bursaspor atağında Volkan Şen sağ kanattan hızla ilerledi, ceza sahası içine ortasını yaptı ve kaleci Ramovic son anda çıkarak topu yumrukla uzaklaştırdı.
17 .Dakika :Bursaspor atağında Ali Tandoğan sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı, Nunez yükseldi kafayı vurdu ama öncesinde hakem ofsayt kararı verdi.
16 .Dakika :Bursaspor’da Vederson sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Ramovic’de kaldı.
15 .Dakika :Bursaspor’da Vederson sağ kanattan korneri kullandı, arka direğe ortasını yaptı, Nunez kafayı vurdu ama top kaleci Ramovic’de kaldı.
14 .Dakika :Bursaspor atağında Ergic sağ korner çizgisi yanından topu içeriye çevirmek istedi ama savunma ayak koyarak topu kornere gönderdi.
13 .Dakika :Sivasspor atağında Ceyhun ceza yayı üzerinden röveşata şut denedi ama top savunmaya çarparak kaleci Ivankov’da kaldı.
12 .Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
11 .Dakika :Sivasspor atağında Mehmet Yıldız ceza sahası içine giren Ceyhun’a pas vermek istedi ama savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
10 .Dakika :Sivasspor atağında Ceyhun ceza sahası dışından kaleye şut denedi ama top üstten auta çıktı.
8.Dakika :Sivasspor atağında Abdurahman sağ çaprazdan kaleye şut denedi ama savunmada Vederson son anda ayak koyarak tehlikeyi önledi.
7 .Dakika :Sivasspor atağında Cihan sol kanattan topla ilerledi ama savunmada Stepanov kademeye girerek topu taca gönderdi.
5 .Dakika :Sivasspor gole çok yaklaştı. Zita sağ çaprazda ceza sahası içinde topla buluşur buluşmaz kaleye sert vurdu, kaleci Ivankov topu saha içine çeldi dönen topa Ceyhun altıpas önünde tekrar vurdu ve savunmada Stepanov son anda çizgiden ayakla topu çıkararak mutlak bir golü önledi.
4 .Dakika :Sivasspor atağında Abdurrahman sağ kanattan topla çizgiye inmek istedi ama kontrolü iyi olmayınca top taca çıktı.
3 .Dakika :Sivasspor atağında Ferhat ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.
2 .Dakika :Bursaspor atağında Ali Tandoğan sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top savunmada kaldı.
1 .Dakika :Karşılaşma Bursaspor’dan Nunez’in vuruşuyla başlıyorTüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat