Tatar Ramazan 9. Bölüm Fragmanı 21 Haziran 2013

Tatar Ramazan 9. Bölüm Fragmanı 21 Haziran 2013

Cuma, 14 Haziran 2013 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Tatar Ramazan 9. Bölüm Fragmanı izle Tatar Ramazan 9. Bölüm özeti
Atv ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Tatar Ramazan dizisinde bu hafta neler olacak ?

İzleyicileri ekran başına kilitleyen Tatar Ramazan 9.bölümü özeti ve fragmanı aşağıdaki makalede ;

Tatar Ramazan 9. Bölüm

Tatar Ramazan 9. Bölüm


Tatar Ramazan Süreyya ile vedalaşmak için Şehir Kulubüne gitmişti geçen bölümde ve Jandarma Komutanı, Ekrem Öztürk ve adamlarından oluşan bir kapanın içinde kalan Ramazan. Ramazan’ı o kapandan son anda Ayşe oldu. Sinirden gözü dönen Ekrem’se Süreyya’yı zorla eski değirmene götürdü. Ramazan’ın yazdığı mektuplar Süreyya’nın gözü önünde tek tek yakılırken Çavuş da Ramazan’a acı çektirmek için yeni hamleler yapmıştı. Namaz kılan Kirmastılı, Çavuş tarafından sırtından bıçaklandı. Olayı duyan Ramazan ise sinirden deliye döndü. Süreyya, eski değirmende yaşananların hesabını Ekrem’den sormaya çalışınca Şehir Kulübü bir anda karıştı. Boşanacağını haykıracak olan Süreyya, Ekrem tarafından hastaneye kapatıldı.

Tatar Ramazan 9. Bölüm fragmanı ve özeti
Süreyya’nın uğruna Ekrem’in silahının namlusunu çekip göğsüne dayayacak olan Tatar Ramazan, aşkı uğruna ölümü göze alacaktır. Tarık, Ekrem’in zulmüne daha fazla dayanamayarak Doktor Ferruh’un ismini Tatar Ramazan’a açıklayacaktır. Ramazan, Süreyya’ya yapılanların intikamını almak üzere Ferruh’un peşine düşecektir. Kirmastılı’sa Çavuş tarafından öldürülmek üzereyken son anda onu sürpriz bir isim kurtaracaktır. Yaka paça yakalanacak olan Çavuş, idamla yargılanmak üzere cezaevine gönderilecektir. Hastanede tecrit edilen Süreyya, kendisini uyuşturmaya gelen hemşireyi görünce hastanenin çatısına kaçacaktır. Hasta bakıcılar tarafından yakalanmak üzere olan Süreyya, çatıdan atlamaya karar verecektir.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat