Tatlı Tesadüf Filmi

Tatlı Tesadüf Filmi

Pazar, 06 Şubat 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Tatli Tesaduf FilmiTv’de ilk kez yayınlanacak olan Tatlı Tesadüf filmi 6 Şubat Pazar gecesi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

Tatlı Tesadüf filminde komedi ve romantiği konu alan yönetmen Jeff Pollack film çekimlerini 1999 yılında tamamlamış ve film gösterime 23 Nisan 1999 tarihinde girmiştir.

Tatlı Tesadüf Film Oyuncuları: Lloyd Garroway, Sophie Marceau, Martin Sheen, David Spade, Carole Cook, Ever Carradine, Artie Lange, Patrick Bruel, Coby, Mitchell Whitfield, Neal Macmillan, Stephanie Chang, Turtle

Tatlı Tesadüf Film Konusu: Komşusu güzeller güzeli Lila(Sophie Marceau) ile romantizm yaşama konuşunda ısrarlıdır.Aşkın komik birşey olduğunu biliyor.Sana gülleri koklatır,duşta opera söyletir.Dylan’a da köpek çaldırır.Önce Lila’nın köpeğini çalarve sonrada bulmasına yardım eder.Dylan’ın amacı Lila’nın katlanılmaz eski erkek arkadaşı(Patrick Bruel) ile karşılaştırıldığında Lila’nın kahramanı olmaktır.Bütün bunlardan sonra,küçük bir terrier cinsi köpeği birkaç saat saklamak hiçbir problem yaratmaz,yoksa yaratır mı?Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat