Tırnak Yeme Nasıl Bırakılır

Tırnak Yeme Nasıl Bırakılır

Perşembe, 16 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Tırnak yeme durumu genelde 5 aylık bebek gibi çok erken bir zamanda başlar. Çocukların yüzde 30′luk bir kısmında tırnak yeme durumu görülebilir. Tırnak yeme alışkanlığı ergenlik dönemine kadar sürer. Ergenlik döneminde tırnak yeme yüzde 45 olarak gösterilir. Ergenlik devrine doğrı çocukların hemen hemen yarısı tırnaklarını yiyebilir.

Tırnak Yeme Alışkanlığı Nedenleri

Tırnak yeme durumu genelde psikolojik bir olaydır. Bu alışkanlık genellike baskı altın alınan kişilerde görülür. Tırnak yeme durumu kişinin kendisine olan güvensizliğinin bir yansımasıdır. Aile içinde baskı ve otoriter eğitim uygulaması sürekli azarlamak, kıskançlık, ilgi ve sevgiden yoksunlık sıkıntı ve gerginlik tırnak yemenin başlıca sebepleridir.

Tırnak Yeme Nasıl Bırakılır

Çocuklarda olan gerginlik ve uyumsuzluk problemi araştırılarak çözüm uygulanmalıdır.
Çocuğu korkutmak, ceza vermek ve azarlamak gibi durumlar yapılmamalıdır.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat