Tutku Yabancı Film

Tutku Filmi

Pazartesi, 21 Mart 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Tutku Filmi Atv ekranlarında ilk kez 2010 yılının mart ayında yayınlandı.
Atv ekranlarında bu gece muhteşem bir film; Tutku Filmi yani You Belong To Me filmi 26 mart 2011 cumartesi gecesi Atv ekranlarında yayınlanıyor.
Kanada’da çekilmiş olan film 2009 yılı yapımı olup film türü olarakda Gerilim, Gizem, Korku ve Suç konu alınmıştır.

Tutku film Yönetmeni: Richard Roy
Oyuncular: Shannon Elizabeth, Victoria Sanchez, Alison Louder, Christian Campbell, Andrew Kenneth Martin, Elliott Larson, Glenda Braganza, John Maclaren…
Tutku Filminin konusu ve özeti
Birtakım gizemli olayın ardından, Alex Wyatt, takıntılı eski kocasının kendisini takip ettiği hissine kapılır. Küçük oğlu ve yeni sevgilisi Chris için endişelenen genç kadın, polisten yardım ister. Bu sırada yakışıklı iş arkadaşı Michael ile bir iş gezisine giden Alex, seyahat boyunca Michael’ın kendisine arkadaşlıktan öte hisler beslediğini fark eder. Onu kırmadan reddetmenin yollarını aramaya başlar.

Tutku filmi hakkında siz sinema severler bu başlık altında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat