Üzgünüm Ama Seni Seviyorum Yabancı Dizi

Üzgünüm Ama Seni Seviyorum Yabancı Dizi

Perşembe, 03 Şubat 2011 tarihinde admin tarafından yazıldı.


Kanal d ekranlarında yayınlanan bir yabancı dizi “I’m Sorry I Love You” yani “Üzgünüm Ama Seni Seviyorum” ismindeki dizi rekor kırdı.
İzleyici ekran başına kilitleyen Üzgünüm Ama Seni Seviyorum dizisinin oyuncuları ve Üzgünüm Ama Seni Seviyorum dizisi detayları aşağıdaki makalede mevcuttur.

Üzgünüm Ama Seni Seviyorum

Orjinal adı : Scusa Ma Tı Chiamo Amore

Yönetmen : Federico Moccia
Yapım Yıl :2008 Türü: Romantik Komedi
Oyuncular : Raoul Bova (Alex), Michela Quattrociocche (Niki) , Riccardo Sardonè (Marcello Santi) , Francesca Antonelli (Susanna) , Francesco Apolloni (Pietro) , Cecilia Dazzi (Simona)

Konu : 30’lu yaşlardaki Alex, işi için savaş verdiği ve uzun bir ilişkiden yeni çıktığı bir dönemdedir. Bir sabah işe giderken yolda motosiklet kullanan Niki’ye çarpar ve beklemediği bir anda gerçek aşkla tanışır. 17 yaşındaki Niki, Alex’in düzenli hayatına yıldırım gibi girer ve yaşının verdiği masumiyet ve yaşına göre şaşkınlık veren bilmişliğiyle Alex’i altüst eder. Niki, Alex için yıllardır birliktelik sürdürdüğü sıkıcı hayatından kaçış olmuştur. Ama Alex’in eski düzeninin verdiği güvene karşılık bu çiftin aşkı dayanabilecek midir? Günün en keyifli seyirliklerinden olan bu filmi sakın kaçırmayın.

Üzgünüm Ama Seni Seviyorum Video:Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

“Üzgünüm Ama Seni Seviyorum Yabancı Dizi” için 1 cevap

  1. ronaldo diyor ki:

    süper

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat