Zeytinin Yararları Nelerdir Zeytinin faydaları nelerdir Zeytinin faydaları ve zararları nelerdir

Zeytinin Yararları ve Zararları Nelerdir

Çarşamba, 08 Eylül 2010 tarihinde admin tarafından yazıldı.

Zeytinin Yararları ve Zararları nelerdir konusu hakkında tüm ve kısa bilgileri sitemize ekledik.İşte Zeytinin Yararları ve Zararları;

Zeytinyağı, safrayı artırır. Karaciğeri çalıştırır. Karaciğer ağrılarını keser. Sarılıkta faydalıdır. Yaprak ve kabukları yüksek tansiyonu düşürür. Kandaki şeker miktarını düşürür. Bağırsak solucanlarının düşürülmesine yardımcı olur.
Zeytin tanesi besleyici, safra akıtıcı ve yumuşaklsk verici hassaları vardır. Bundan başka zeytin karaciğeri temîzler. Şişleri dağıtır. Bu nedenle abse, kan çıbanları, ekzama çeşitleri ağrılardâ, raşitizma ve saçların dökülmesinde dışlan çok KullanılırTüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Duyuru:
  • Sitemizdeki Videolar Diziler Muzikler Fragmanlar Tanıtım Amaçlıdır.Yanlızca Kısa Bir Bölümleri Yer Almaktadır.
  • Videolar Youtube, Google, İzlesene, Yahoo vb Gibi Sitelerden Embed Kodları Sayesinde Yayınlanmaktadır Sitemizde.
  • Sitemizdeki Yayınlanan Sağlık Konuları Tamamen İnternet Araştırmalarına Dayalıdır.Böyle Konularda Lütfen Doktorunuza Veya Bir Uzman Hekime Başvurunuz..
  • Yazı Video gibi Konularda Hak Sahibi İddia Eden Kişiler Veya Telif Haklarına Aykırı Bir Yazı Görüyorsanız Bu Yazıyı İletisim Bölümünden Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır..

Bir Cevap Yazın

Copyright © 2009-2013 Yasamvemoda.Com Tüm Hakları Saklıdır.İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

Yukarı

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat